Pjanić asistirao Tottiju za 300. gol (VIDEO)

totti pjanic

Prvi današnji susret četvrtog kola Serije A u Veroni su odigrali domaći Chievo i Inter.

Četvrti uzastupni trijumf dovoljan za lidersku poziciju ostvario je tim iz Milana koji je pobijedio rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici u finišu prvog poluvremena postigao je Icardi.

Novajlija Frosinone poražen je i četvrti put uzastupno, ovog puta na gostovanju u Bologni rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Mounier. Danije Pavlović je u poraženom timu odigrao svih 90 minuta.

Pobjedu je konačno ostvario i Juventus na gostovanju u Genovi rezultatom 2:0. Gosti su poveli autogolom Lamanne u finišu prvog poluvremena. Potom je kod domaćina isključen Izzo što je znatno olakšalo posao gostima koji su u nastavku golom Pogbe iz penala potvrdili trijumf.

S dva pogotka odličnog Quagliarelle Torino je kao domaćin porazio Sampdoriju rezultatom 2:0. Sanjin Prcić i Ervin Zukanović nisu nastupili, a meč su odgledali sa klupa za rezervne igrače.

Roma nije uspjela ostvariti pobjedu na Sassuolom na domaćem terenu, a meč je okončan rezultatom 2:2. Defrel je goste doveo u vodstvo, izjednačio je Totti, da bi u finišu novo vodstvo gostima donio Politano. Konačnih 2:2 postavio je Salah početkom drugog poluvremena.

Pjanić asistirao Tottiju za 300. gol

Edin Džeko je u timu Rome odigrao 20 minuta, dok je Miralem Pjanić odigrao svih 90 minuta, asistiravši za prvi pogodak Vučice.

Bh. reprezentativac je na današnjoj utakmici asistirao legendarnom Francescu Tottiju za njegov 300. gol u dresu Rome.

Tridesetosmogodišnji Totti od 1992. godine igra za prvi tim Rome, koja je njegov jedini klub u karijeri.