Pjanić promašio pobjedu Rome nad Veronom

Miralem Pjanic

Ekipa Rome, u kojoj igraju i bh. reprezentativci Edin Džeko i Miralem Pjanić, večeras je u prvom kolu Serie A u gostima odigrala neriješeno protiv Verone 1:1, prenosi Anadolu Agency (AA).

Verona je došla u prednost golom Boška Jankovića u 61. minuti dok je Roma izjednačila golom Alessandra Florenzija u 66. minuti.

Edin Dzeko

Džeko je imao nekoliko prilika, ali se nije uspio upisati u listu strijelaca u zvaničnom debiju za Romu.

Pjanić je imao zapaženu ulogu u ekipi Rome, a pred kraj utakmice je propustio stopostotnu šansu za pobjedu na otvaranju prvenstva.

Na programu je danas i utakmica između Lacija i Bologne koja počinje u 20:45 sati.

Sutra su na programu utakmice Juventus – Udinese, Empoli – Chievo, Fiorentina – AC Milan, Frosinone – Torino, Inter – Atalanta, Palermo -Genoa, Sampdoria – Carpi i Sassuolo – Napoli.