Engleski Premiership

Pobjeda Liverpoola u sjeni sudijskih odluka, Guardiolina reakcija sve govori (VIDEO)

guardiola-1

Guardiola je “poludio” nakon sudijskih odluka

Liverpool je pobijedio najvećeg rivala u borbi za titulu, ali naizgled visoka pobjeda od 3:1 ostala je u sjeni nekih sudijskih odluka.

Prva sporna odluka bila je kod prvog gola Liverpoola, koji je uslijedio nakon što je Alexander Arnold očigledno igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Liverpool je pogodio iz kontranapada.

Liverpool je samo pet minuta poslije udvostručio prednost preko Salaha.

Opet, egipatski napadač bio je naizgled u liniji sa odbranom, ali mnoge gledaoce začudila je činjenica da sudija nije bar pogledao da li se radilo o ofsajd poziciji.

Onda je Mane pogodio u 51. minuti i tad je bilo očigledno da će Liverpool slaviti.

Tračak nade dao je gostima Bernardo Silva u 78. minuti, a samo pet minuta poslije još jedna neshvatljiva sudijska odluka.

Michael Oliver nalazio se samo nekoliko metara od sporne situacija kad je Sterling očigledno pogodio u ruku koga drugog do Alexander Arnolda u šesnaestercu.