Las Vegas

Pogledajte golčinu Raphinhe kojim je sušio Real, debitovao Lewandowski

U slovenskom selu Lipa u tijeku je akcija gašenja požara
22.07.2022., Lipa - U slovenskom selu Lipa u tijeku je velika akcija gasenja pozara. Photo: Sasa Miljevic/PIXSELL

Nogometaši Barcelone pobedili su Real Madrid sa 1:0 u prijateljskoj utakmici u Las Vegasu.

Strijelac jedinog gola bio je Raphinha novajlija u dresu Katalonaca, u 27. minutu – bila je to prava raketa sa dvadesetak metara i Thibaut Courtois nije mogao ništa.

Mogla je Barca i ubedljivije da slavi, a upravo je belgijski golman razlog zašto nije, pošto je skinuo dve velike šanse Dembeleu, a veliku priliku propustio je i Kessie.

Za Barcu je debitovao i Robert Lewandowski, kojeg je na poluvremenu zamijenio Aubameyang.

U prvom poluvremenu, prije gola Raphinhe odlične šanse imali su Fati na jednoj i Valverde (stativa) na drugoj strani.

Bila je to prva pripremna utakmica za tim Carla Ancelottija a druga za Barcu, koja je prethodno deklasirala Inter Miami sa 6:0.