Poraz Konyaspora, Hadžiahmetović starter, Bajiću poluvrijeme

riad-bajic-torku-konyaspor-gaziantepspor-stsl-10172015_wq37xghhf9ny1ref66i9feeot

Atiker Konyaspor je u 8. kolu turske Spor Toto Super lige u ponedjeljak u Konyi poražen od Fenerbahčea s minimalnih 0:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Jedini gol na utakmici postigao je Emmanuel Emenike u 25. minuti iz jedanaesterca.

Do kraja meča obje ekipe su imale solidne prilike, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

U timu Atiker Konyaspora igrao je i bh. internacionalac Amir Hadžiahmetović, dok je Riad Bajić ušao u igru u 46. minuti.

Nakon osam odigranih kola, Fenerbahče zauzima 5. mjesto s 12 bodova, dok je Atiker Konyaspor na 9. poziciji s 10 osvojenih bodova. Na pravom mjestu se nalazi Bašakšehir s 20 bodova, koliko ima i drugoplasirani Bešiktaš.