Mladost sa Otoke odnijela sva tri boda (VIDEO)

Mladost savladala Olimpic sa 3:2

Mladost iz Doboja Kaknja savladala je kao gost na Otoci Olimpic sa 3:2 i tako “vukove” prikovala za dno tabele Premijer lige BiH.

Utakmica, odigrana u okviru 6. premijerligaškog kola, obilovala je golovima, ali i brojnim prilikama.

Prvi u vodstvo došli su gosti preko Anela Husića u 41. minuti, da bi osam minuta kasnije eurogolom Goran Brkić udvostručio vodstvo svog tima.

Međutim Olimpic se brzo varaća u igru i preko Sanjina Lelića u 56. minuti smanjuje na 2:1.

Potpuni povratak “vukova” i poravnanje na 2:2 donosi Regoje sa bijele tačke samo četiri minuta kasnije.

Ali, Aladin Isaković koji skrivio jedanaesterac igrajući rukom u svom kaznenom prostoru, golom u 74. minuti donosi važnu pobjedu za Mladost.