Premijer liga: Mladost i Željo podijelili bodove u Kaknju

stevanovic_zeljeznicar

Nogometaši Mladosti i Željezničara u Doboju kod Kaknja igrali su neriješeno 2:2 (1:0) u susretu 10. kola BH Telecom Premijer lige BiH.

Domaći tim poveo je u 45. minuti golom Bahrudina Atajića. Željezničar je izjednačio u 57. minuti, a strijelac je bio Asim Zec. Šest minuta kasnije Mladost je ponovo došla do prednosti pogotkom Damira Sadikovića, a konačani rezultat u 78. minuti postavio je Sermir Dacić.

Željezničar se vrhu tabele sa 21 bodom izjednačio s vodećim Sarajevom, koji ima bolju gol razliku, dok je Mladost ostala na 9. mjestu sa 10 bodova.

Preostala dva susreta 10. kola igraju se večeras od 19.30 sati na stadionima Bilino polje i Pecara na kojim se sastaju Čelik – Tuzla City te Široki Brijeg – Zvijezda 09.