Priznanje na poluvremenu: Trener Seville otkrio igračima da ima rak

berizzo

Sevilla je u utorak navečer navukla Milanov istanbulski plašt i Liverpoolu ponovno priredila traumu koji je proživio u finalu Lige prvaka 2005. godine. Andalužani su u drugom poluvremenu od 0:3 stigli do 3:3 i ugrabili bod protiv Engleza.

Ko je htio primijetiti, mogao je da su domaći nogometaši svaki pogodak slavili sa svojim trenerom Eduardom Berizzom, a portal Sevillainfo.es otkrio je pozadinu te priče.

Berizzo je, naime, igračima na poluvremenu u motivacijskom govoru otkrio da ima rak prostate.

Marca je pokušala doznati još detalja, a u Sevilli nisu htjeli ništa ni potvrditi ni demantovati, već samo najaviti medijsku konferenciju za srijedu.

“Kada si vjeran napadačkoj igri, nogomet ti na kraju vrati. Nogomet pokazuje da uvijek moraš vjerovati i to se dogodilo ovaj put,” izjavio je poslije utakmice 48-godišnji Berizzo pred kojima je najveća životna bitka.