Radnik objavio ono što Savez nije smio: Željo definitivno ne ide u Evropu

Špekulisalo se kako Željo neće u Evropu, a te špekulacije potvrdio je fudbalski klub Radnik na svom Facebook profilu

Redakcija
1 min čitanja

Danas je održan sastanak Drugostepene komisije za licenciranje NSBiH, ali po završetku javnosti nisu saopštene odluke koje su donesene.

Možda i najzanimljivije pitanje bilo je da li će Željezničar dobiti dozvolu za izlazak u Evropu, ali zvaničan odgovor nije iznesen u javnost.

Špekulisalo se kako Željo ipak neće u Evropu, a te špekulacije potvrdio je fudbalski klub Radnik na svom Facebook profilu.

Njihovu objavu, u kojoj navode kako je Radnik “i zvanično u Evropi”, pogledajte u nastavku.

Novi cirkus u režiji Nogometnog saveza BiH

Podijeli ovaj članak