Real Madrid prvi put izgubio bodove ove sezone

bale-real-madrid-villareal

Real Madrid je u petom kolu španske Primere na “Santiago Bernabeu” igrao neriješeno 1:1 protiv Villarreala, javlja Anadolu Agency (AA).

Iako je Real Madrid bio mnogo bolji skoro tokom cijelog meča, na kraju ipak nije uspio osvojiti sva tri boda.

Villarreal je poveo u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena iz penala kojeg je realizovao Bruno nakon što je Sergio Ramos igrao rukom u kaznenom prostoru.

Real je izjednačio odmah na početku drugog poluvremena, kada je Ramos u 48. minuti postigao gol na asistenciju Jamesa Rodrigueza.

Ovo je inače prvi gubitak poena za Real Madrid u dosadašnjem dijelu sezone u Premieri.

Nakon pet odigranih kola, Real Madrid je lider s 13 osvojenih bodova uz utakmicu više, a prate ga Sevilla sa 11, Barcelona 9, koliko imaju i Las Palmas i Villarreal.