Liga prvaka

Real na putu da “pomete” Liverpool, City vodi golom De Bruynea (VIDEO)

EyULdu4WQAkQfzP

U prvim utakmica polufinala Lige prvaka igra se sjajan nogomet. To smo se mogli uvjeriti već u prvom poluvremenu gdje su na dvije utakmice pala već tri gola.

Naime, nakon 45 minuta u Madridu domaći Real vodi protiv Liverpoola sa 2:0, dok Manchester City protiv Borussije Dortmund ima minimalnu prednost od 1:0.

Liverpool nakon prvih 45 minuta izgleda prilično loše na terenu, što su “kraljevi” iskoristili, te golovima Juniora u 27. i Asensija u 36. stigao je do ubjedljive prednosti.

City igra sigurno protiv Borussije, ali od jednog gola u prvih 45 minuta nije više mogao. Za Guardiolin tim je pogodio De Bruyne u 19. minuti utakmice.