Remi Travnika i Sarajeva na Piroti

travnik sarajevo

FK Sarajevo i NK Travnik remizirali su danas na stadionu Pirota (2:2) u duelu koji je za oba tima bio generalna proba za proljetni dio sezone.

Sarajevo je povelo golom Emersona već u 37. sekundi. U 25. minutu bilo je 2:0 za ekipu aktuelnog šampiona BiH, a pogodio je Amer Bekić.

Pet minuta nakon što je postigao gol, Bekić je napustio igru, a umjesto njega zaigrao je Benko.

U 32. minuti nakon penala koji je skrivio Rustemović, sudija je pokazao na bijelu tačku, a siguran je bio Čurić za 1.2 na semaforu.

U posljednjoj minuti prvog dijela Travnik je izjednačio. Pogodio je Zec za, ispostavilo se, konačnih 2:2.

Sarajeva je susret započelo sa sljedećom postavom: Pavlović, Kadušić, Almir Bekić, Kovačević, Barbarić, Rustemović, Emerson, Simeunović, Okić, Amer Bekić i Cesar.

Travnik je od prve minute igrao u sastavu Nurković, Kovač, Jašarević, Mornar, Aleksić, Čulum, Jelić, Nuhić, Čurić, Zec i Smajić.