Riad Bajić strijelac u pobjedi Konye protiv Bursaspora

riad-bajic-torku-konyaspor-gaziantepspor-stsl-10172015_wq37xghhf9ny1ref66i9feeot

Bosanskohercegovački fudbaler Riad Bajić, koji nastupa u dresu turskog prvoligaša Konyaspora, bio je strijelac jedinog pogotka u pobjedi svog kluba protiv gostujućeg Bursaspora.

Torku Konyaspor, u okviru 16. kola Spor Toto Super Lige na stadionu Torku Arena u Konyi odmjerio snage sa gostima iz Burse, a rezultat je bio 1:0 za domaćine.

Riad Bajić, bivši fudbaler Željezničara i najbolji strijelac bh. Premijer lige u sezoni 2014.-2015, bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici i to 44. minuti, na samom kraju prvog poluvremena.

Bajić se na asistenciju Rangelova odlično snašao i zatresao mrežu protivnika, te postigao svoj treći pogodak u dresu “zeleno bijelih”.

Podsjetimo da je Bajić u augustu ove godine potpisao trogodišnji ugovor sa Konyasporom.