brescia

Riad Bajić u pripremnoj utakmici zabio četiri gola za šest minuta

bajic brescia (1)

Bajić, koji je stigao u Bresciju prije dvije sedmice na posudbu iz Udinesea, pogodio je danas čak četiri puta protivničku mrežu

Bh. internacionalac Riad Bajić postigao je četiri gola u svom drugom meču u dresu italijanske Brescije. Danas je ekipa iz Serije B slavila rezultatom 14:0 u pripremnom meču protiv selekcije grada Breša.

Brescia na startu priprema za novu sezonu igra lakše utakmice protiv lokalnih rivala, kako bi se podiglo samopouzdanje ekipi, a danas je upisana nova pobjeda.

Bajić, koji je stigao u Bresciju prije dvije sedmice na posudbu iz Udinesea, pogodio je četiri puta.

Bh. napadač je do het-trika stigao za svega četiri minute, od 37. do 41. minute, a onda je četvrti put pogodio već u 43. minuti.

Bajića, koji ej u Bresciji zadužio dres s brojem 11 na leđima, je u nastavku utakmice zamijenio Ghezzi, a trener Filippo Inzaghi izmijenio je cijeli tim.