Ronaldinho usred važne utakmice napustio stadion i nije se vratio

ronaldinho_835416S1

Queretaroo, čiji dres nosi Ronaldinho, igrao je vrlo važnu utakmicu protiv Pachuce u gostima, u polufinalu meksičke Clausure, ali prvo poluvrijeme pretovrilo se u noćnu moru za Brazilca i društvo.

Domaćin je u 41. minuti imao 2:0 i igrača više (Queretaru je isključen Ricardo Osorio), pa je trener gostiju Manuel Vucetich na poluvremenu je odlučio iz igre izvaditi Antonia Sinhu i i baš – 35-godišnjeg Ronaldinha.

Razočarani Brazilac je u tom trenutku bez ijedne riječi jednostavno odšetao s terena umjesto da se vrati na klupu, a nešto kasnije snimljen je kako napušta stadion, prije kraja utakmice.

Defenzivni Queretaro je bez Dinha uspio sačuvati 2:0 iz prvog poluvremena za uzvrat, ali teško da će jedan od najboljih nogometaša svih vremena nakon ovakvog poteza dobiti šansu u ponedjeljak.

Meksikanci su pobjesnili zbog reaakcije razmažene zvijezde, a tamošnji mediji već najavljuju Ronaldinhov odlazak u američku MLS ligu.