Sarajevo poraženo od Krupe

sarajevo_krupa

Fudbaleri Sarajevo danas su u Travniku poraženi od Krupe rezultatom 3:1 u ‘generalci’ pred susret s moldavskom ekipom Zoria Balti.

Krupa je došla u vodstvo u 6. minuti golom Milutinovića, a preko Dabića su udvostručili prednost.

Za 3:0 pogodio je Aleksić, dok je strijalac za ‘bordo’ tim bio Sarić.

FK Sarajevo će u prvom pretkolu Evropske lige protiv Zorije Balti igrati 29. juna na stadionu ‘Zimbru’ u 19.00 sati, a uzvratna utakmica u glavnom gradu BiH zakazana je sedam dana poslije.

FK Krupa – FK Sarajevo 1:0

Stadion Krupe na Vrbasu, gledaca: 1.000, glavni sudija: Ilija Živković (Orašje), žuti kartoni: Kadušić (FK Sarajevo), strijelac: Dujaković 55’ (FK Krupa):

FK Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Milanović (od 73. minute Savić), Milutinović, Vukotić, Aleksić i Barić (od 53. minute Mirković). Trener: Slobodan Starčević.

FK Sarajevo: Pavlović, Kadušić, Ivetić, Novaković, Kovačević, Radovac, Sarić, Husejinović (od 63. minute Herić), Anđušić (od 59. minute Lelić), Hebibović (od 74. minute Hadžić) i Ahmetović. Trener: Mehmed Janjoš.