seria a

Senad Lulić zaigrao u dresu Lazija nakon skoro godinu dana

senad lulic3456

Lazio je sinoć na Olimpicu u osmini finala Kupa Italije s 2:1 savladao Parmu i tako prošao u narednu fazu takmičenja.

Do pobjede su Nebeskoplavi stigli u 90. minuti autogolom Colombija, koji je postavio konačan rezultat.

Vodili su domaći golom Parola od 23. minute, a onda je sedam minuta prije kraja Parmi poravnanje donio Mihaila.

Da meč ne ode u produžetke pobrinuo se Colombi koji u 90. minuti postiže autogol i postavlja konačnih 2:1 za Lazio.

Na teren se konačno vratio i naš Senad Lulić, koji je priliku za igru nakon dugog oporavka od povrede dobio u 71. minuti.

Ovo je za Lulića bio prvi nastup još od 5. februara 2020. godine, što znači da je pauzirao skoro godinu dana.