serija A

Šest golova Milana i Rome, dva puta je pogađao Ibrahimović, jednom Džeko (VIDEO)

ElSCirPXIAM9W9N

Milan i Roma su u okviru 5. kola Serije A odigrali sjajnu utakmicu koja je završila bez pobjednika, bilo je 3:3.

Prvo ime meča bio je Zlatan Ibrahimović koji je postigao dva gola, u 2. i 79. minuti iz jedanaesterca.

U strijelce se upisao i Edin Džeko kada je u 14. minuti pogodio za 1:1 što je bio rezultat na kraju prvog poluvremena.

U nastavku smo vidjeli četiri gola, dva puta je vodio Milan, ali Roma je uspjela ostati neporažena.

Prvo je na otvaranju drugog poluvremena pogodio Saelemaekers za 2:1, da bi iz penala izjednačio Veretout u 71. minuti. Za novo vodstvo Milana pogodio je devet minuta kasnije Ibrahimović, ali je tu prednost neutralizovao Kumbulla dobrom reakcijom nakon ubacivanja iz kornera u 85. minuti.

Za Milan je večeras nastupio i Rade Krunić koji je u igru ušao u 73. minuti utakmice.

Poslije pet kola Milan je ostao na vrhu sa 13 bodova, dva više od Napolija, dok je Roma na 9. poziciji sa osam osvojenih bodova.