pecara

Široki i Sloboda odigrali bez golova na Pecari

obsivac-siroki

Gotovo ništa se nije dešavalo u drugom poluvremenu

U sklopu 15. kola Premijer lige BiH na Pecari je Široki Brijeg dočekao Slobodu. Meč je završen bez golova – 0:0.

Prvo poluvrijeme je donijelo nešto bolji fudbal, mada ni ono nije bilo blistavo. Prvu pravu priliku imala je Sloboda.

Treba spomenuti i priliku za domaće preko Mujana iz 19. minute, ali je golman Tuzlaka Bukvić dobro intervenisao. Do kraja poluvremena nije bilo golova, ali ni velikih prilika, pa se na odmor otišlo bez golova.

Gotovo ništa se nije dešavalo u drugom poluvremenu. Može se izdvojiti 79. minuta u kojoj su Širokobriježani su imali odličnu priliku. Bukvić je ponovo sjajno reagovao i odbranio šuteve Mujana i Paponje.

U 90. minuti u prilici se našao Musa, ali je iz peterca šutirao kraj gola.

Do kraja utakmice nije bilo promjena pa su ekipe podijelile bodove rezultatom 0:0.