prijateljske utakmice

Široki na Poljudu remizirao s Hajdukom, Zrinjski bolji od Varaždina

siroki hajduk

Do potpunog preokreta Plemići dolaze u 100. minuti, Jukić je ubacio, a Tičinović pogodio

NK Široki Brijeg je u skolu priprema za narednu sezonu danas odigrala prijateljsku utakmicu protiv Hajduka na Poljudu i remizirala je rezultatom 1:1.

Pogodak za splitske Bijele postigao je Yassine Benrahou u 29. minuti, a pogodak za poravnanje i konačan rezultat postigao je Chinedu u 83. minuti utakmice.

Zrinjski je u sklopu priprema za narednu sezonu u drugoj prijateljskoj utakmici savladao Varaždin sa 3:1.

Ekipe su se dogovorile da igraju dva poluvremena po 60 minuta, a trener Krunoslav Rendulić je dosta mijenjao, a početna postava je glasila: Soldo – Memija, Barišić, Senić, Marin – Stanić, Čanađija – Hrvanović, Ivančić, Mišić – Sabljić.

Varaždin je poveo u 25. minuti susreta, a strijelac je bio Brodić. Zrinjski je u nastavku zaigrao mnogo bolje, te do poravnanja dolazi u 70. minuti, Ćorluka je asistirao, a Kiš pogodio mrežu gostiju.

Do potpunog preokreta Plemići dolaze u 100. minuti, Jukić je ubacio, a Tičinović pogodio. Konačni rezultat utakmice postavio je Malekinušić u 114. minuti na asistenciju Kiša.