sjajna utakmica u manchesteru

Sjajan pas golmana Edersona i City je jednom nogom u finalu Lige prvaka

navas

U revanšu polufinalne utakmice Lige prvaka domaći Manchester City na poluvremenu vodi protiv PSG-a sa 1:0

Snijeg u maju i Manchester City u finalu Lige prvaka. Tako bi se najlakše moglo opisati večerašnje prvo poluvrijeme utakmice između Manchester Cityja i PSG-a nakon kojeg “građani” vode sa 1:0.

City je poveo u 11. minuti nakon sjajne akcije koja je krenula od golmana Edersona i njegove fantastične duge lopte. Desna strana odbrane PSG-a na kojoj je Florenzi je zaspala, Zinčenko je primio loptu i dodao povratni pas do De Bruynea.

Njegov udarac se odbija od bloka, ali samo do Mahreza koji je s desetak metara zabio za 1:0.

U prvom poluvremenu vidjeli smo jako dobar nogomet, čak i jedan poništen penal.

Naime, već u 7. minuti sudac Kuipers je za City dosudio najstrožu kaznu, ali je pregledom VAR-a utvrđeno da je lopta Zinčenka pogodila u rame, a ne u ruku.

Podsjetimo, prva utakmica u Parizu završena je pobjedom Cityja 2:1, te je ekipa Pepa Guardiole na domak finala Lige prvaka.