Premijer liga BiH

Sloboda golom u sudijskoj nadoknadi izbjegla poraz od Veleža

tusanj – fk sloboda

U posljednjoj utakmici 16. kola Premijer lige BiH na Tušnju su, po veoma lošem terenu i kiši koja je padala cijelo vrijeme, Sloboda i Velež odigrali neriješeno 1:1.

Mostarci su imali pobjedu već “u džepu”. Vodili su golom, kojeg je postigao Brandao u 15. minutu utakmice, sve do četvrtog minuta sudijske nadoknade kada je za Slobodu pogodio rezervista Miloš Zličić.

Sloboda je nakon 16 odigranih kola na četvrtom mjestu sa 23 osvojena boda, dok je Velež na desetoj poziciji sa 14 bodova, samo dva više od Posušja koji je u zoni ispadanja.