premijer liga bih

Sloboda razbila Mladost, “Vukovi” čvrsto drže “fenjer”

sloboda-mladost-dk (1)

Olimpic nastavio nizati poraze i za sada su jedina ekipa koja nije osvojila ni boda prva tri kola

Završena su još dva susreta 3. kola m:tel Premijer lige BiH.

Sloboda je ubjedljivo slavila protiv Mladosti. Gosti su se držali do finiša prvog dijela, a onda su stvari krenule nizbro.

Prvo je u 35. minutu isključen Alić, nakon drugog žutog kartona, a onda je u sudačkoj nadoknadi Slobodi dosuđen penal, koji je u gol pretvorio Husejinović.

U 60. minutu Predragović je zabio za 2:0, a tački na “i” stavio je Ristić u drugoj minuti sudijske nadoknade. Sloboda je tako stigla do prve ovosezonske pobjede.

Krupa je kod kuće dočekala Olimpic i slavila sminimalnih 1:0. Gol odluke pao je u 57. minutu kada je pogodio Nikolić. Krupi je to bila prva pobjeda ove sezone, dok je Olimpic nastavio nizati poraze i za sada su jedina ekipa koja nije osvojila ni boda prva tri kola (pogledajte kako izgleda tabela ispod videopriloga).