premijer liga bih

Sloboda u sjajnoj utakmici savladala Krupu, svih pet golova palo u drugom poluvremenu

1005×635

Ovo je drugi uzastopni trijumf Slobode, nakon što su u prethodnom kolu savladali Široki Brijeg

Tuzlanska Sloboda je u sjajnoj utakmici slavila protiv Krupe u gostima sa 3:2. Zanimljivo je da je svih pet golova viđeno u drugom poluvremenu.

Sloboda je već do 53. minute vodila sa 2:0 nakon što su pogodili Beganović i Mujagić.

Međutim, kada su mnogi mislili da je pitanje pobjednika riješeno probudila se Krupa i sa dva ekspresna gola poravnala na 2:2. Oba puta je pogodio Nikolić, u 59. i 63. minutu.

Ipak, tri boda za Tuzlake svojim golom donosi Sajid Husejinović u 66. minuti.

Ovo je drugi uzastopni trijumf Slobode, nakon što su u prethodnom kolu savladali Široki Brijeg. Tuzlaci su, nakon sedam odigranih utakmica, na šestoj poziciji sa 10 bodova. Krupa je pretposljednja sa svega četiri osvojena boda.