veliko iznenađenje

Šokantan poraz Real Madrida od Šahtjora na otvaranju nove sezone Lige prvaka (VIDEO)

Ek3snw5W0AANzXZ

Ukrajinci su na poluvremenu imali visokih, ispostavilo se i nedostižnih, 3:0

Real Madrid doživio je šokantan poraz na svom terenu od Šahtora iz Donjecka (2:3) u okviru prvog kola grupe B Lige prvaka.

Ukrajinci su na poluvremenu imali visokih, ispostavilo se i nedostižnih, 3:0 nakon što su pogađali Tete u 29, Varane (autogol) u 33, i Solomon u 42. minuti.

U nastavku su “kraljevi” krenuli žestoko i već u 54. minuti sjajnim golom Modrića smanjuju na 3:1. Pet minuta kasnije Junior pogađa za 3:2, što se ispostavilo kao konačan rezultat.

U istom terminu odigrana je još jedna sjajna utakmica, u ovom slučaju u grupi A, gdje su Salzburg i Lokomotiv iz Moskve podijelili bodove, bilo je 2:2.

Moskovljani su poveli preko Ederea u 19. minuti, da bi domaći sa dva gola Szoboszlaija prednost vratili na svoju stranu.

Ipak, za konačnih 2:2 pogodio je Lisakovich 15 minuta prije kraja meča.