Sudac Brych ključni “igrač” Barce u pobjedi nad Atleticom

LUIS SUAREZ JUANFRAN

Njemački sudac Felix Brych odigrao je ključnu ulogu u sinoćnoj pobjedi Barcelone nad madridskim Atleticom, u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka odigranoj na stadionu Camp Nou.

Brych je po mnogima prvo prestrogo dodijelio dva žuta kartona Fernandu Torresu, vrlo brzo nakon što je Atletico poveo golom koji je zabio upravo Torres.

Brych je Torresu dva puta pokazao žuti karton u samo četiri minuta. No, nije to bilo sve.

Nakon što je isključio Torresa, Brych je u dva navrata propustio sankcionisati napadača Barcelone Luisa Suareza. Prvo u 34. minutu kada je nasrnuo na Juanfrana bez lopte…

suarez faul

A, potom i u 69. minutu kada je ošamario Felipe Luisa…

suarez faul1

Po mnogima, u oba navrata Brych je mogao Urugvajcu komotno pokazati i direktan crveni karton.

No, nije.

Luis Suarez je zabio oba gola u preokretu Barce i pobjedi od 2:1. Prvo je pogodio u 63. minutu, a potom i u 74. minutu utakmice.

Znate li koliko je puta Barca u Ligi prvaka igrala s igračem više???