Svi najzanimljiviji detalji derbija Želje i Sarajeva u FULL HD rezoluciji

20190406_2_35856113_43342234_Web (1)
FOTO Anadolija

Podsjećamo strijelci za lidera prvenstva bili su Lazić, Velkoski i Tatar

Marljiva ekipa sa 1921.tv pripremila je kompletan video-izvještaj sa 118. ligaškog sarajevskog derbija odigranog sinoć na Grbavici, u kojem je Sarajevo nadigralo domaći Željezničar (3:0).

Podsjećamo strijelci za lidera prvenstva bili su Lazić, Velkoski i Tatar.

Fudbaleri Sarajeva krenuli su oštro već od početka susreta. U 11. minuti Sarajevo je povelo golom Darka Lazića. Naredni gol za Sarajevo, već u 16. minuti, zabio je kapiten Krste Velkoski.

Do kraja prvog poluvremena Plavi su nastupali defanzivno, a Bordo tim je u svlačionicu otišao sa zasluženih dva gola prednosti.

Drugo poluvrijeme Plavi su dosta odlučnije krenuli prema golu Sarajeva. Igra je nakratko prekinuta zbog bakljade na tribinama, a 74. minuti gosti su postigli još je dan gol pogotkom Benjamina Tatara.

A, kako je sve izgledalo na tribinama i terenu, pogledajte u izvještaju…