premijer liga bih

Tuzla City uspio izvući bod u Krupi, Brkić pogodio u nadoknadi

krupa

Palić je zamalo uspio udvostručiti prednost domaćih u 72. minuti, no nije

Krupa je bila blizu da ostvari prvu pobjedu u proljetnom dijelu sezone i osvoji konačno tri boda, no u sudijskoj nadoknadi jedna bod je “ispario” da drugi otišao u Tuzlu.

Puleni Husrefa Musemića imali su bolje prilike u prvom dijelu susreta, opasno su prijetili Mišić i Brkić, no do gola nisu mogli.

Početkom drugog dijela stvari su se okrenule, Luka Lučić je dobio drugi žuti karton u 50. minuti, te je Tuzla City ostao s igračem manje.

Krupa je “unovčila” brojčanu nadmoć 15 minuta kasnije. Dubinski pas uputio je Jović, koji je prihvatio rezervista Vukmanović, zatim prevario Barišića, lijepo se namjestio i poslao loptu pod prečku gola gostiju.

Palić je zamalo uspio udvostručiti prednost domaćih u 72. minuti, no nije.

Kazna za to je stigla u sudačkoj nadoknadi utakmice. Goran Brkić je u prvoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 1:1.