prva liga fbih

Tuzlanska Sloboda slavila na teškom gostovanju u Bihaću i osamila se na vrhu tabele

Posljednju utakmicu u okviru 17. kola Prve lige FBiH u Bihaću su odigrale ekipe Jedinstva i Slobode iz Tuzle. Pobjedu od 2:1 ostvarili su gosti.

Gosti iz Tuzle su, obzirom na stanje na tabeli, bili favoriti uoči ove utakmice, ali naravno očekivala se i velika borba domaćina.

Prva prilika viđena je u 6. minuti. U šansi su bili domaći, ali je Erić odbranio udarac jednog fudbalera Jedinstva.

Velika prilika u 12. minuti za Slobodu. Slaba reakcija odbrane Jedinstva, ali ne koriste Tuzlaci ovaj poklon.

Tri minute kasnije velika šansa i za Jedinstvo. Nakon velike borbe na desnoj strani dobar udarac jednog domaćeg fudbalera, ali lopta ide malo pored stative.