Neprofesionalizam na nivou

U finalu engleskog kupa desila se scena koja se ne viđa ni u nižim kantonalnim ligama! (VIDEO)

sarri_kepa

Na iznenađenje svih, Kepa je povukao potez koji se ne viđa ni u najnižim ligama

Finale engleskog Liga kupa odigrano je na Wembleyu, a nakon regularnog dijela meča i produžetaka rezultat je bio 0:0, te se otišlo na penale.

Međutim, jedna od najzanimljivijih i najbizarnijih scena desila se minut prije završetka produžetaka, kad je trener Chelseaja htio zamijeniti mladog golmana Kepu Arrizabalagu iskusnijim Caballerom koji je trebao braniti penale.

Na iznenađenje svih, Kepa je povukao potez, koji se ne viđa ni u najnižim ligama.

Naime, mladi španski golman odbio je izaći iz igre!

Ubjeđivali su ga i trener Sarri, i sudija Jon Moss, kao i kapiten David Luiz, ali ni nakon rasprave koja je trajala dobrih nekoliko minuta, Kepa nije htio napustiti igru.

Sarri je poludio, izgubio je živce, ali nije uspio postići ništa, te je Kepa ostao u igri.

Najbolji je to pokazatelj stanja u londonskom klubu, koji je u jako lošem nizu rezultata, te mnogi tvrde kako je trener pogubio konce.

Nakon što je prva dva penala primio gol, treći je uspio odbraniti, i to Saneu. Međutim, u Chelseaju su mašili Luiz i Jorginho, pa je City odnio titulu prvaka.

Kakve sankcije ga čekaju, ostaje da se vidi.