Premijer liga BiH

Velež slavio na gostovanju protiv Mladosti

bukvic-mladost-velez-681×410

Utakmica je od samog starta bila dinamična, redale su se prilike na obje strane

U 8. kolu Premijer lige BiH Velež je na gostujućem terenu slavio protiv Mladosti DK rezultatom 1:2.

Utakmica je od samog starta bila dinamična, redale su se prilike na obje strane, a prvi gol smo vidjeli u 37. minuti. Prethodno je u kaznenom prostoru Žulj igrao rukom, te je sudija pokazao na bijelu tačku. Siguran je bio Fejsal Mulić.

Igrao se 63. minut kada su domaći stigli do izjednačenja. Nakon pokušaja Hadžića lopta se odbila do Nikolića koji uz dosta sreće pogađa mrežu gola i tako vraća utakmicu u egal.

Međutim, 15 minuta kasnije Velež stiže do novog vodstva. Ovoga puta Radovac je postigao pogodak, nakon što je prethodno njegov saigrač pogodio okvir gola.

Rezultati 8. kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine: Radnik  – Olimpik 4:0
Mladost  – Velež 1:2