Višća dvostruki strijelac u pobjedi nad Fenerbahčeom

visca2344
Arhiva

Bh. nogometni reprezentativac Edin Višća je odigrao sjajnu partiju u dresu svog Basaksehira, koji je na domaćem terenu rezultatom 2:1 savladao Fenerbahče.

Prvi gol bh. reprezentativac postigao je u 60. minuti, a samo pet minuta kasnije bivši nogometaš Željezničara je svojim drugim golom na utakmici uništio nade Fenerbahčea da će obraniti titulu prvaka Turske.

Gosti su do kraja utakmice ipak uspjeli smanjiti rezultat preko Topala u 80. minuti, tri minute nakon što je Van Persie promašio jedanaesterac.

Dva kola prije kraja, prvoplasirani Bešiktaš ima šest bodova više od Fenerbahčea i postao je novi prvak Turske, a navijači ovog kluba se putem Twittera već zahvaljuju našem igraču na večerašnjim golovima.

Edin Višća je sa nova dva gola stigao do 16. pogotka u sezoni.