Bh. reprezentativac

Višća postigao pogodak kakav rijetko viđamo od njega (VIDEO)

edin-visca

Poveli su domaći u šestoj minuti golom našeg Edina Višće

U posljednjem kolu turske Super lige, Bašakšehir je na svom terenu remizirao sa Alanyasporom rezultatom 1:1.

Poveli su domaći u šestoj minuti golom našeg Edina Višće, a na 1:1 izjednačio je Fernandes u 16. minuti.

Zanimljiv je način na koji je Višća postigao pogodak, a koji rijetko viđamo. Naime, krilni napadač Zmajeva je pogodio glavom nakon sjajnog centaršuta.

Bašakšehir je prvenstvo završio na drugom mjestu i igrat će kvalifikacije za Ligu prvaka. Galatasaray je prvak, Bešiktaš će direktno u Evropa ligu, a u kvalifikacije za Evropa ligu će ekipa Trabzonspora. Peti predstavnik Turske u Evropi bit će Yeni Malatyaspor ili Antalyaspor.

Ligu napušta Akhisharspor, a grčevitu borbu za opstanak u posljednjem kolu vodit će Goztepe, Bursaposr i Erzurum.