Reprezentativac Srbije

Vlahoviću usred intervjua rekli da je Ronaldo dao gol: Lažeš me sto posto

vlahovic srbija screenshot (1)

Srbija je u Debrecenu pobijedila Katar sa 4:0 u prijateljskoj utakmici. Srbi su poveli u drugoj minuti autogolom Boualema Khoukhija. Drugi gol zabio je Luka Jović u 18. minuti. Na 3:0 povisio je Dušan Vlahović u 60. minuti, a konačnih 4:0 postavio je Nikola Milenković u 85. minuti utakmice.

Nakon utakmice svoje mišljenje je dao srpski centarfor Dušan Vlahović. Sve se događalo za vrijeme dok je Portugal igrao s Irskom. Portugalci i Irci su u kvalifikacijskoj grupi sa Srbima, a sve do 89. minute Irci su vodili u Faru. Onda je Cristiano Ronaldo u 89. minuti izjednačio, a u 96. pogodio za 2:1 i pobjedu.

Vlahović je intervju započeo kod 1:1, a za vrijeme intervjua saigrač Filip Đuričić mu je dobacio da je 2:1.

“Lažeš me sto posto, lažeš me?” odgovorio mu je Vlahović usred intervjua.