milanski derbi

Zlatan je nakon poraza od Intera saigrače sačekao u svlačionici, evo šta je učinio

Utakmicu punu incidenata obilježio je Zlatan Ibrahimović

Inter je u milanskom derbiju u četvrtfinalu italijanskog kupa slavio 2:1 protiv Milana pogotkom u sedmoj minuti sudijske nadoknade.

Utakmicu punu incidenata obilježio je Zlatan Ibrahimović. Legendarni švedski napadač prvo je sjajnim golom doveo Milan u vodstvo, a zatim ga s dva nepromišljena poteza odveo u poraz.

Nakon jedne verbalne rasprave udario je glavom u bradu Romelua Lukakua i dobio prvi žuti karton, a onda je početkom drugog poluvremena bespotrebno napravio prekršaj na sredini terena i dobio crveni karton.

Milan s igračem manje nije uspio sačuvati prednost.

“Nismo trebali izgubiti, ali tako je kako je. Jako nam je žao jer smo odlično pripremili utakmicu”, rekao je Milanov trener Stefano Pioli pa otkrio što se dogodilo u svlačionici nakon utakmice. Zlatan je nakon isključenja ostao sjediti tamo i pričekao suigrače.

“Zlatan se ispričao cijeloj ekipi poput velikog šampiona. Nije bilo lako s igračem manje jer je Inter odigrao sjajan presing”, prenosi Index.