borussia je baš "ubola"

Zvijezda je rođena, njegov debi Ronaldo i Messi samo su sanjali

haaland

Borussia Dortmund slavila je u 18. kolu Bundeslige protiv Augsburga s 5:3, a posebno je briljiralo novo pojačanje “Milionera”.

Nevjerojatnu utakmicu odigrao je Erling Haaland u svom službenom debiju za Borussiju Dortmund.

U igru je ušao u 56. minuti pri vodstvu Augsburga 3:1 i drastično promijenio stvari na terenu, zabivši tri pogotka u razdoblju od 59. do 79. minute.

Haaland je prvi gol zabio nakon samo tri minuta igre, zatim ponovo u 70. minutu za potpuni preokret (3:4), a onda i za konačnih 3:5 na semaforu u 79. minutu.

Haaland je u toj utakmici šutirao samo tri puta u okvir gola i sva tri puta pogodio!

Znaimljivo je da je Haaland i svoj tri prva udarca u Ligi prvaka (tada u dresu Red Bull Salzburga) pospremio u mrežu. Bilo je to 17. septembra prošle godine.