ep u odbojci

Borbene odbojkašice BiH poražene od Bugarske, sutra je okršaj protiv Hrvatica

odbojkašice bih

Naše djevojke su pružile borbenu igru, posebno u tri posljednja seta

Ženska odbojkaška reprezentacija BiH poražena je u drugom kolu Evropskog prvenstva od Bugarske sa 3:1 (25:20, 25:19, 19:25, 25:18)

Naše djevojke su pružile borbenu igru, posebno u tri posljednja seta.

Nakon što su prvi set Bugarkinje relativno lako dobile, u drugom su reprezentativke BiH imale prednost od tri poena razlike, ali nisu je uspjele zadržati.

U trećem setu su naše djevojke pokazale svoje pravo lice i sjajnom igrom Bugarkinjama nisu dale šanse.

Četvrti set je bio i odlučujući. Nakon 12:12 došao je pad u našoj igri i reprezentacija Bugarske je došla do zaslužene pobjede.

Bosna i Hercegovina nakon što je jučer pobijedila Švicarsku ima omjer 1:1. Bugarska je ubilježila obje pobjede, u prvom kolu su bile bolje od Hrvatske.

Narednu utakmicu naša reprezentacija igra sutra od 18 sati protiv Hrvatske, a nakon toga slijede mečevi protiv Rumunije i na kraju Italije.

Po četiri najbolje ekipe iz četiri grupe izborit će nastup u osmini finala (26. augusta).

Finalna utakmica igra se 3. septembra u Briselu.