selektor hrvatske

Červar nakon koraka Karačića: Ukrao nam je loptu, j**o mu mater bezobraznu

cervar

‘Ajmo, da završimo napad što prije”, rekao je Červar, iako minuta odmora više nije ništa mogla promijeniti

Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je finale Evropskog prvenstva od Španije 22:20.

Ključan trenutak utakmice dogodio se minutu i pet sekundi prije kraja, kad je Igor Karačić potpuno nepotrebno napravio veći broj koraka s loptom, zbog čega su mu je sudije oduzeli, piše Index.hr. Španija je krenula u kontru i Alex Dušebajev je prelomio susret golom za konačnih 22:20.

Červar je u tom trenutku pozvao time-out, na kojem je treći put na ovoj utakmici izgubio živce.

“Ode vrijeme… Ukrao nam je loptu, j**o mu mater bezobraznu. J***m ti mater. ‘Ajmo, da završimo napad što prije”, rekao je Červar, iako minuta odmora više nije ništa mogla promijeniti.

Do kraja je ostalo 25 sekundi i povratka više nije bilo.