poraz na startu

Kadeti BiH poraženi u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko rukometno prvenstvo

U18 rukomet reprezentacija

U redovima naše selekcije najefikasniji bio Alen Hadžimuamedović sa pet golova, a pratili su ga Alem Hadžić i Vahid Halilović sa po četiri gola

Mlade rukometne nade, kadeti, Bosne i Hercegovine odigrali su svoj meč prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo U18. U prvom kolu bolji od naših rukometaša bili su vršnjaci iz Poljske koji su ostvarili pobjedu rezultatom 24:20.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 11:11, a rukometaši Bosne i Hercegovine su uspjeli i doći do prednosti od tri gola na početku drugog poluvremena, ali nažalost nisu izdržali do kraja, Poljaci su preokrenuli i stigli do pobjede.

Kvalifikacije za naše reprezentativce se nastavljaju sutra (6. januara), Bosna i Hercegovina će u drugom kolu od 15:30 odmjeriti snage sa Luksemburgom.

Vrijedi istaći da je u redovima naše selekcije najefikasniji bio Alen Hadžimuamedović sa pet golova, a pratili su ga Alem Hadžić i Vahid Halilović sa po četiri gola.