FUTSAL

Malonogometaši Mostar SG Staklorada četvrti put u istoriji prvaci BiH

msg-2 (1)

Po dva gola danas za pobjednički tim postigli su Radmilović, Kahvedžić i Lazarević, dok je jedan dodao Aladžić

Malonogometaši Mostar SG Staklorada pobjedom u odlučujućem meču rezultatom 7:4 protiv Salinesa postali su prvaci Bosne i Hercegovine.

Nakon 1:1 u seriji, danas su Mostarci došli do pobjede u golijadi i tako po četvrti put postali prvaci naše države.

Mostarci su već nakon prvog poluvremena imali sigurno vodstvo rezultatom 3:0 i djelovalo je kako idu po titulu. Po otvaranju nastavka postigli su i četvrti gol, tako da je u nastavku sve bilo lakše.

Po dva gola danas za pobjednički tim postigli su Radmilović, Kahvedžić i Lazarević, dok je jedan dodao Aladžić. Kod gostiju iz Tuzle po dva gola postigli su Davor Arnautović i Slobodan Rajčević.

Ovom pobjedom malonogometaši Mostar Staklorada osigurali su četvrtu titulu prvaka BiH, ali i nastup u UEFA Ligi prvaka.

Po završetku utakmice pehare i medalje prvacima uručili su nekadašnji član odbora za savjetovanje i posredovanje NS/FS BiH Sead Kajtaz i predsjednik Komiteta za takmičenje Dušan Marković.