eliminisali Meskhov

Vardar stigao u finale SEHA lige

vardar meshkov

Dejan Milosavljev na golu Vardara imao je fantastičnih 15 intervencija

Rukometaši skopskog Vardara plasirali su se u finale SEHA lige i to nakon što su u drugom polufinalu savladali domaćina turnira Meshkov Brest (25:23).

Vardar je bio bolji rival, i na poluvremenu je imao četiri gola prednosti (14:10) da bi se domaćin završnice vratio u drugom poluvremenu i uspio izjednačiti na 17:17.

Igralo se gol za gol sve do trenutka kada je Shumak isključen zbog brutalnog starta na Karačiću, i Vardar je to iskoristio da pobjegne na “plus dva” što je do kraja i zadržao.

Domaće je do pobjede vodio Stoilov sa sedam golova, dok je Kristopans dodao pet, a Karačić i Čupić su susret završili sa po tri gola. Dejan Milosavljev na golu Vardara imao je fantastičnih 15 intervencija.

Kod Meshkov Bresta Baranau, Obranović i Đorđić su postigli po tri gola. Ivan Pešić je imao 11 odbrana.

U finalu mekdonsku ekipu čeka PPD Zagreb koji je danas u prvom polufinalnom meču bio bolji od Nexea rezultatom 28:23.