nba liga

Warriorsi nakon drame ostali bez play-offa, sjajni Curry nije mogao sam

stephen-curry

Warriorse je predvodio sjajni Steph Curry koji je, iako su ga Grizzliesi udvajali, zabio 39 koševa

Memphis Grizzliesi izborili su noćas doigravanje nakon što su u razigravanju za play-off u gostima pobijedili Golden State Warriorse 117:112.

Gosti su početkom drugog poluvremena imali +15, a tri minute prije kraja vodili su devet razlike, da bi Warriorsi 33 sekunde prije kraja izjednačili i onda u zadnjoj sekundi promašili šut za pobjedu.

U produžetku je Memphis bio koncentriraniji, a susret je prelomio Poole koji je 27 sekundi prije kraja kod -3 izgubio loptu.

Warriorse je predvodio sjajni Steph Curry koji je, iako su ga Grizzliesi udvajali, zabio 39 koševa (šut 13/28) te upisao četiri skoka i pet asistencija. Draymond Green je upisao triple-double s 11 koševa, 16 skokova i deset asistencija.

Kod gostiju je najbolji bio Ja Morant s 35 koševa.