kvalifikacije za ep

Hadžibegić ima 45 minuta i sudijsku nadoknadu da zadrži posao

faruk hadžibegić

Koliko loše igramo najbolje pokazuje detalj iz finiša provog dijele susreta kada smo imali dosta sreće. Luksemburg je mogao voditi duplo većom gol razlikom

Fudbalska reprezentacija BiH nakon prvih 45 minuta susreta protiv Luksemburga u okviru četvvrtog kola Kvalifikacija za EP gubi 0:1.

Užasno provo poluvrijeme naše reprezentacije. U 4. minutu utakmice Bilino polje šokirao je Borges Sanches , nakon katastrofalne greške Barišića.

Očajno je izgledala igra Zmajeva u narednim minutama, a do prve šanse stigli su tek u 18. minuti. Tada je Kodro nakon gužve pred golom gostiju pogodio stativu.

Nakon toga je glavom pokušao i Džeko, ali preslabo. I to je bilo sve što se nas tiče.

Koliko smo loše igrali najbolje pokazuje detalj iz finiša provog dijele susreta, kada smo imali dosta, dosta sreće. Luksemburg je mogao voditi duplo većom gol razlikom.

Pred nama je još 45 minuta u kojima bi Faruk Hadžibegić trebao osmisliti nešto da sačuva svoj posao.