kvalifikacija za ep

Horor na Bilinom polju!

Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!Horor na Bilinom polju!

Već u 25. minutu smo potpuno pukli. Opet je bila provjera zbog mogućeg ofsajda, no…

Fudbalska reprezentacija BiH igra večeras protiv Portugala na Bilinom polju. Nakon prvih 45 minuta , možda bi bilo bolje da ne igra! Sve što su nam Portugalci šutirali u okvir gola, skoro sve je ušlo. A šutirali su čak šest puta! Pet puta je Šehić vadio loptu iz mreže.

Loš početak za Zmajeve u dvoboju s Portugalom na Bilinom polju. Turski sudija Halil Umut Meler već u 3. minuti utakmice pokazao je na bijelu tačku. Turčin je već sudio jednom Zmajevma i to 26. septembra 2022. godine kada je BiH u susretu UEFA Lige Nacija poražena u gostima od Rumunije sa 1:4.

Turčin je presudio da je Adrian Leon Barišić igrao rukom unutar šestnaesterca.

Uzalud su bili protesti naših igrača, Turčin nije želio promjeniti odluku.

Sve je krenulo po zlu

Čini se da nije tražio i asistenciju iz VAR sobe. Bilo kako bilo, nakon te odluke sve je krenulo naopako po našu selekciju.

sudija portugal

Loptu je na bijelu tačku namjestio Cristiano Ronaldo i pogodio za vodstvo svoje ekipe.

I od tog trenutka krenulo je sve kako ne treba.

U 18. minutu već je bilo 2:0 za Portugalce. I opet Ronaldo. Ovaj put Turčin je tražio provjeru, i nažalost ispostavilo se da Ronaldo nije bio u ofsajdu.

Asistirao mu je Joao Felix.

bih portugal bilino polje

Ronaldo je tako zabio 40. gol u 2023. godini i prestigao Haalanda (39), koji je do večeras bio najbolji strijelac na planeti u ovog godini.

Već u 25. minutu smo potpuno pukli.

Opet je bila provjera zbog mogućeg ofsajda, no na kraju je gol Brune Fernandesa priznat.

U 32. minutu već je bilo 4:0. Ovaj put Joao Cancelo.

U 40. minutu još jednom se zatresla Šehićeva mreža, a Turčin zatražio provjeru iz VAR sobe. Kad ide loše, ide. Joao Felix nije bio u ofsajdu. Portugal je zabio za 5:0.