Poljska

Zmajevi na stadionu Miejski odradili trening po jakoj kiši

zmajevi-trening-bih-reprezentacija2

Fudbalski reprezentativci Bosne i Hercegovine obavili su večeras na stadionu Miejski u Wroclawu posljednji trening uoči utakmice Lige nacija s Poljskom, prenosi Anadolu Agency (AA).

Jaka kiša koja je padala sve vrijeme nije spriječila “zmajeve” da odrade sve što je planirano.

Fudbalsku reprezentaciju BiH u srijedu uvečer u Wroclawu očekuje duel četvrtog kola grupe 1 Lige A protiv Poljske. Glavni sudija biće Craig Pawson iz Engleske, a pomagaće mu zemljaci Lee Betts i Ian Hussin. Četvrti sudija je takođe Englez Stuart Attwell.

U prethodnom susretu ovih timova Poljaci su prošlog mjeseca na Bilinom polju u Zenici pobijedili 2:1. Jedini gol za bh. tim postigao je Haris Hajradinović u 24. minuti iz penala, dok su gosti preokrenuli rezultat preko Kamila Glika u 45. i Kamila Grosickog u 67. minuti.

Poredak grupe 1 Lige nacija A nakon tri kola: Italija 5 bodova, Holandija 4, Poljska 4, BiH 2.