kvalifikacije za sp

Zmajevi se sjajno drže, Lloris dva puta spašavao Francuze

lloris

Nogometna reprezentacija BiH nakon prvih 45 minuta igra 0:0 protiv 2. reprezentacije svijeta i aktuelnog svjetskog prvaka Francuske.

Da je bilo malo više sreće, Zmajevi su čak mogli i voditi.

U prvih 45 minuta imali smo bolje šanse od Francuza koji nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Šehiću.

Nakon šanse Todorovića, kada je sa ivice kaznenog prostora snažnim udarce natjerao Llorisa na paradu, najljepši trenutak prvog dijele desio se u 25. minutu utakmice.

Nažalost, junak je bio Lloris.

Trenutak kada je Lloris u 25. minutu nevjerovatnom reakcijom spasio Francuze

Nakon ubačaja Pjanića iz kornera, Ahmedhodžić je šutirao glavom, i kada su svi loptu vidjeli u golu, sjajni Loris je maestralnom odbranom uspio spasiti svoju mrežu.