liga nacija

Zmajevi uzeli bod u Podgorici

16549748202183 (1)

Šteta, činilo se da možemo do pobjede, no ni bod svakako nije loš. Naprotiv

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine i odigrala neriješeno protiv Crne Gore u trećem kolu Lige nacija.

Remijem u Podgorici i porazom Finske u Rumuniji, puleni Ivayla Peteva osamili su se načelu tabele u našoj grupi s pet bodova.

Poveli smo golom Luke Menala u 62. minutu koji je u igru ušao na startu drugog dijela utakmice umjesto Dine Hotića.

Ipak, nismo uspjeli zadržati prednost i sva tri boda. Nakon kardinalne greške Čivića na sredini terena kaznio nas je Adam Marušić u 77. minutu.

Šteta, činilo se da možemo do pobjede, no ni bod svakako nije loš. Naprotiv.

Treba istaći da je atmosfera u Podgorici bila sjajna, domaćaoj publici sve čestitke, ali i našim navijačima. Njih oko 600 sjajno je svih 90 minuta bodrilo Zmajeva. Za razliku od meča u Zenici kada su BH Fanaticosi usred utakmice odlučili da prozivaju selektora Peteva, ovaj put su sačekali kraj da “zatraže” njegov odlazak. No, jasno je da od toga neće biti ništa!

Naš naredni protivnik je Finska 14. juna u Zenici i pobjedom bi napravili veliki korak ka osvajanju prvog mjesta u Ligi nacija ove sezone.

Dvoboj Rumuna i Finaca riješio je Bancu u 30. minutu, završilo je 1:0 za domaćine!