Javio se i ministar Nešić, kaže da je ponosan

Sada se pokazuje koliko su bili besmisleni pokušaji pojedinaca da politizuju i ovu humanu misiju i da je koriste za širenje podjela i nametanje svađa, kazao Nesić

Redakcija
1 min čitanja
Nenad Nešić

Ministar bezbjednosti Bosne i Hercegovine Nenad Nešić uputio je pohvalu spasilačkim timovima koji učestvuju u potrazi i spašavanju žrtava razornog zemljotresa koji je pogodio Republiku Tursku.

– Prije svega kao čovjek, a potom kao ministar bezbjednosti BiH, ponosan sam na rad, požrtvovanost i uspjehe spasilačkih timova Republičke uprave Civilne zaštite Republike Srpske i Uprave Civilne zaštite FBiH i Odjela za javnu bezbjednost Brčko distrikta BiH. Životi koje su spasili čine ih istinskim herojima. Sada se pokazuje koliko su bili besmisleni pokušaji pojedinaca da politizuju i ovu humanu misiju i da je koriste za širenje podjela i nametanje svađa, kazao Nešić.

Uputio je čestitku svim pripadnicima spasilačkih timova i zaželio im svu ličnu i profesionalnu sreću, saopćeno je iz Ministarstva bezbjednosti Bosne i Hercegovine.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak