Vozači koji su jutros prolazili pored naplatnih kućica u Jakupovcima nadomak Banje Luke svjedočili su nesvakidašnjoj sceni kada su u blizini saobraćajnice ugledali dvije svinje.
Na neobičnu situaciju upozorio je jedan od vozača u Viber grupi namijenjenoj razmjeni informacija o stanju na putevima.
“Dva tovljenika pred naplatnim kućicama šetaju ispred naplatnih iz pravca Banje Luke”, napisao je vozač.
Prizor je ubrzo izazvao brojne reakcije i šaljive komentare ostalih učesnika u saobraćaju.
“Idu u kontra smjeru”, našalio se jedan vozač.
“Nije se dobro prestrojila”, dodao je drugi.
Među komentarima našla se i opaska:
“Idemo hvatati, skupi su ove godine”.
Nije poznato odakle su životinje dospjele na područje u blizini naplatnih kućica niti da li su u međuvremenu uklonjene sa saobraćajnice.
Vozačima se savjetuje dodatni oprez prilikom prolaska ovim dijelom autoputa kako bi se izbjegle eventualne nezgode.
