Ramo Isak dobio prijetnje smrću: “Ni Dodik, ni Vučić, a ni Putin ne mogu me zastrašiti”

Redakcija
1 min čitanja
isak vucic dodik

Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak dobio je prijetnje smrću putem društvenih mreža, potvrđeno je za Fokus.

Saznajemo da je prijetnje dobio od osoba koje su povezane s Rusijom i dovode se u vezu s ratom u Ukrajini.

Kako je za Fokus potvrdio sam Isak, prijetnjama ga niko neće zastrašiti.

“Federalna uprava policije informisala me da su operativnim radom identifikovali prijeteće sadržaje. Svoj posao nastavljam raditi u interesu građana Bosne i Hercegovine”, poručio je Isak i dodao:

“Ni Dodik, ni Vučić, a ni Putin ne mogu me zastrašiti”.

Podijeli ovaj članak