Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak dobio je prijetnje smrću putem društvenih mreža, potvrđeno je za Fokus.
Saznajemo da je prijetnje dobio od osoba koje su povezane s Rusijom i dovode se u vezu s ratom u Ukrajini.
Kako je za Fokus potvrdio sam Isak, prijetnjama ga niko neće zastrašiti.
“Federalna uprava policije informisala me da su operativnim radom identifikovali prijeteće sadržaje. Svoj posao nastavljam raditi u interesu građana Bosne i Hercegovine”, poručio je Isak i dodao:
“Ni Dodik, ni Vučić, a ni Putin ne mogu me zastrašiti”.
